Erar Turizm

PERSONEL TAŞIMA

Günümüz şartlarında İstanbul gibi bir kentte firmaların en büyük sıkıntısı ulaşımdan kaynaklı zaman kaybı olmaktadır. ERARTUR firma personelinin zamanında ve konforlu bir şekilde transfer hizmetlerinin verilmesi, günlük yoğun trafik karmaşasından en az şekilde etkilenmesi, rahat ve güvenli yolculuk etmesini sağlamaktadır. Servis hizmeti sunarken zamanın en büyük değer olduğunun bilincinde olarak zamanı lehinize çevirmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz yüksek hizmet standartlarının sürekliliğini sağlayabilmek amacı ile servis kontrol ve denetimlerimizi sürekli yapmaktayız.

ÖĞRENCİ TAŞIMA

Taşımacılık sektöründeki saygın yerimiz ve güvenilirliğimizi, İSO 9001 2000 kalite belgemizin verdiği sorumlulukların bilincinde olarak öğrenci taşımacılığı da aynı heyecanla yansıtmaktayız. Değerli çocuklarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz ve bu bilinç ışığında hareket ederek onlara verilecek olan hizmetin de o derece güvenli olması konusunda azami hassasiyeti göstermekteyiz. Bu nedenle onların başlarına gelebilecek herhangi bir hadiseyi daha önceden alınacak tedbirlerle önlemeyi, sürücülerimiz ve öğrencilere eşlik eden rehberlerimizin bu sorumluluğu taşıyacak kişilerden oluşmasını sağlamaktayız. Rehber öğretmenlerimiz konusunda en az 2 yıl deneyimli olup tek tip kıyafetlerle hizmet vermektedirler. Öğrencilerimizi evlerinden kendi gözetiminde alır ve akşam ailelerine teslim ederler.

ÖZEL TUR GEZİ TAŞIMA

Toplu halde seyahat etmek bireyler için gidilecek yere ulaşmak için birkaç vasıta değiştirmek zorunda kalınması yorucu olmanın yanı sıra ekonomik anlamda da külfettir. Bu yüzden bireysel araç taleplerinizi de düşünerek şehir içi ve şehir dışı gezi, tur, özel günler ve her türlü etkinlik, toplantı, seminer vb. gibi faaliyetlerde isteğinize uygun aracı en kısa sürede hizmetinize sunarak, Ülkenin her köşesine ulaşım sağlanmaktadır.

DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İSTERMİSİNİZ ?

Bize Ulaşın

DUYURULAR VE HABERLER

WEB SİTEMİZ AÇILDI

Web sitemizin kesin açılışını bugün itibari ile yapmış bulunmaktayız.


 İlanen duyrulur. 

WEB SİTEMİZ AÇILDI
arrow left
arrow right